Wróżby

wróżby onlineCzy zastanawiali się Państwo kiedyś jak potoczyłoby się życie, gdyby w pewnym miejscu w przeszłości dokonać innych decyzji? Żałujemy wielu spraw i bezradnie rozkładamy ręce, mówiąc „Gdybym wtedy to wiedział…”. Głęboko wierzę, że ezoteryka powstała z myślą o dobru każdego człowieka. Wróżby pomagają dokładniej zaplanować swoją przyszłość i otworzyć sobie szerszy punkt widzenia na życie.

Pragnę podzielić się z innymi nadprzyrodzonymi zdolnościami. Moje umiejętności, wobec których nauka pozostaje bezradna, pomogły wielu ludziom wybrać właściwą drogę życiową i uniknąć niepowodzeń. Z przyjemnością wykorzystam swoją energię do stworzenia spersonalizowanych i wiarygodnych wróżb online.

Moje zdolności pozwalają mi odczytać przyszłość osób nawet znajdujących się wiele kilometrów dalej. Nie jest niezbędny osobisty kontakt, dlatego wróżbami dzielę się online, za pośrednictwem Internetu.
Dzięki formie komunikacji online mogę dotrzeć ze swoimi wróżbami do szerokiego grona odbiorców.

Poniżej przedstawiam cennik dla poszczególnych wróżb:

  • 30 minut przez telefon lub Skype – 89zł
  • 30 minut przez Facebook lub Gadu-Gadu -69zł
  • 60 minut, całkowita wróżba przez telefon lub Skype – 119zł
  • 60 minut, całkowita wróżba przez Facebook lub Gadu-Gadu – 99zł
  • Pełna wróżba online na email (z telefoniczną konsultacją w cenie) – 149 zł

Wróżby w biznesie

Ezoteryka nie jest raczej kojarzona z dziedzinami takimi jak biznes i finanse. Tabele, wykresy i chłodne kalkulacje analityków, to dla wielu pewnik udanej inwestycji. Czy jednak na pewno?

Ostatni kryzys ekonomiczny pokazał nam jak niewiele warte są przewidywania ekspertów w dziedzinie ekonomii. Kursy walut już dawno wymknęły się spod racjonalności, a na giełdzie więcej emocji niż rozsądku. Dlaczego więc nie wzbogacać swojej wiedzy u wróżbitów?

Mogą oni nam pomóc nie tylko we wzbogacaniu się na giełdzie, ale także sprawdzić nasze predyspozycje do zakładania biznesu, czy wzięcia kredytu.

Prawdopodobnie wiedza jasnowidza może być niewystarczająca, do poruszania się w giełdowych meandrach, jednak wiedza ta może być traktowana jako dodatkowe źródło danych. Już teraz wiele firm korzysta z usług jasnowidzów, aby ograniczyć ryzykowne inwestycje, a wiedza ezoteryczna przebija się już do oficjalnych publikacji, np. bank inwestycyjny Macquarie Securities zaszokował branżę raportem, w którym dowodził związku między fazą Księżyca a stopą zwrotu z inwestycji giełdowych.

Jasnowidz może także doskonale sprawdzić się w sprawie dobierania odpowiedniego zawodu do predyspozycji danej osoby, tym samym pomóc jej w osiągnięciu zawodowej satysfakcji.

Zapraszam do kontaktu.

Wróżby noworoczne na 2016 rok.

wrożby onlineNajlepszym sposobem na noworoczną wróżbę jest oczywiście, skorzystanie z usług profesjonalistów, ale można spróbować wykonać taką wróżbę na własną rękę.

Sposobów na to jest cała masa, niestety nie uda nam się zamieścić tutaj wszystkich, dlatego w tym artykule zaprezentujemy tylko te najciekawsze.

Panny najczęściej zainteresowane są terminem zamążpójścia. Oto kilka sposobów, aby się tego dowiedzieć:

  1. Po przebudzeniu pierwszego stycznia należy spojrzeć przez okno, jeżeli pierwszą osobą, którą zobaczymy za oknem będzie mężczyzna, oznacza to, że do ślubu dojdzie jeszcze w tym samym roku.
  2. W nocy z trzydziestego pierwszego grudnia, na pierwszego stycznia należy położyć pod poduszką świerkową gałązkę, mężczyzna który się przyśni, będzie przyszłym mężem. Jeżeli przyśni się kobieta, możliwe że to przyszła rywalka.
  3. Kiedy wyjdziemy za mąż dowiemy się stając tyłem do drzwi i rzucając czapką lub apaszką za siebie przez głowę. Jeśli upadnie w progu, wesele będzie jeszcze w tego samego roku.

Kilka wróżb jeśli chodzi o kwestie materialne:

  1. Jeżeli znajdziemy jakiś drobny pieniążek na ulicy pierwszego stycznia, fortuna będzie sprzyjała nam przez cały rok.
  2. Wysypmy małą garść ryżu na materiał z poziomymi kreskami (np. zeszyt w linie). Jeżeli ilość ziaren która nie przecina linii jest większa od liczby ziaren, które linie przecinają, nie będziesz narzekać na brak pieniędzy przez cały rok.

To tylko kilka z wielu sposobów na ciekawą wróżbę. Gorąco zachęcamy do wypróbowania tych sposobów na własnej skórze.