Magia i zdejmowanie uroków

zdejmowanie urokówCzęsto nasze życie nawiedzają złe uroki i czary, o których często nawet nie mamy pojęcia. Sprawiają one, że czujemy się gorzej, mamy większego pecha i jesteśmy smutniejsi.

Jeżeli nic z tym nie zrobimy skutki mogą być bardzo poważne od depresji na ciężkiej chorobie kończąc, dlatego jeżeli czujesz, że Twoje złe samopoczucie może być spowodowane złym urokiem, niezwłocznie skorzystaj z pomocy specjalisty.

Moja pomoc nie ogranicza się jedynie do wróżenia, dlatego mogę państwu pomóc poprzez zdejmowanie uroków, złych zaklęć z przedmiotów i ludzi.

W przypadku zdejmowania uroków zdejmuję z Państwa uroki ze 100 procentową skutecznością. Uroki i zaklęcia możemy zdejmować w dosłownie każdej sferze naszego życia od poprawienia naszych finansów, poprzez zabezpieczenie naszych bliskich od nieszczęść, na urokach miłosnych kończąc.

Jak rozpoznać i co zrobić, jeśli ktoś  rzuci na Ciebie urok?

Jeżeli Twoja sytuacja materialna, zdrowie, życie uczuciowe, nagle zauważalnie się pogorszyło, może być to spowodowane właśnie poprzez urok. Uroki nie są tak poważne i trudne do przeprowadzenia jak klątwy, dlatego mogą zostać rzucone praktycznie przez każdego. Wystarczy, że masz jakiegoś wroga, lub po prostu ktoś bardzo Ci zazdrości.  Ludzie rzucają uroki na innych z bardzo różnych powodów. Czasem chcą podnieść swój status społeczny, eliminując  swoich konkurentów w walce o awans. Częstym przypadkiem jest rzucanie uroków, które mają sprawiać, że możemy być mniej atrakcyjni dla płci przeciwnej. Dzięki temu niektóre osoby mogą czerpać satysfakcję ze zmniejszonej konkurencji  w tym aspekcie życia.  Istnieją także osoby, które rzucają uroki bez większych powodów na przypadkowe osoby, tylko po to, aby podnosić swoje doświadczenie w czarnej magii.

zdejmowanie urokówTrudno jest zrozumieć motywację osób rzucających uroki, szczególnie, że krzywdzenie innych, jest delikatnie mówiąc wątpliwe. Naszczęście zdjęcie uroku, jeżeli już je rozpoznamy zazwyczaj się udaje.

Najlepszą i najprostszą drogą, aby rozpoznać i zdjąć urok jest oczywiście skontaktowanie się ze specjalistą, ale można oczywiście spróbować zdjąć je na własną rękę.

Jednym z najlepszych uroków jest pozytywne energetyzowanie wody.

Należy postawić  szklaną misę na deszcz i nazbierać wody . Następnie należy postawić misę pomiędzy zapalonymi świecami, a w ogniu świec  należy spalić kartkę z zapisanym zaklęciem:  „Panie spraw, aby złe uroki spłynęły ze mnie na zawsze”. Nastepnie popiół ze spalonej kartki należy wsypać do wody.  Wodę z popiołem powinno się odstawić na 12 godzin, a następnie obmyć tą wodą twarz.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie uroków koniecznie napisz na naszego maila: domwrozby@gmail.com.