Jasnowidzenie i Spirytyzm

jasnowidzenie - jasnowidz onlineKażdego z nas z pewnością dręczy wiele niewyjaśnionych spraw. Bezskutecznie poszukujemy odpowiedzi na trudne pytania, czekamy na rozwiązanie od lat niezakończonych kwestii. Gdy wszystkie zdroworozsądkowe metody zawodzą, a nauka bezradnie rozkłada ręce, na pomoc przychodzi jasnowidzenie online.

Jestem jasnowidzem, który pomógł już wielu osobom rozwiązać ich problemy i dramaty życiowe. Mój nadprzyrodzony dar wykorzystuję w przypadku zaginięć. Potrafię dokładnie przewidzieć miejsce pobytu nieodnalezionej osoby. Wiele sukcesów potwierdza moje wyjątkowe zdolności. Pomagam rodzinom odnaleźć ich bliskich, a moje wskazówki umożliwiły skuteczne poszukiwania osoby, która zaginęła 32 lata temu.

Jestem jasnowidzem, który pragnie pomagać innym za pomocą drogi online.

Byłem świadkiem wielu ludzkich dramatów, dlatego wiem jak ważne jest wykorzystanie jasnowidzenia w praktyce.
Jako odpowiedzialny jasnowidz pomagam kontaktować się ze światem zmarłych. Za moim pośrednictwem wiele osób skorzystało z wyjątkowej okazji porozumienia się z nieżyjącymi członkami swoich rodzin, co pozwoliło uregulować wiele spraw i zakończyć nierozwiązane zagadki. Jasnowidzenie stwarza możliwość balansowania na granicy dwóch światów, a ja pragnę tę umiejętność wykorzystać dla dobra innych.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że pomoc jasnowidza potrzebna jest w każdym zakątku Polski, a liczne kilometry uniemożliwiają spotkanie, dlatego postanowiłem stworzyć ofertę jasnowidzenia online. Moje zdolności umożliwiają mi komunikację z nadprzyrodzonymi siłami tylko na podstawie zdjęcia, dlatego jasnowidzenie online jest skuteczną formą komunikacji.

Jak skontaktować się ze zmarłą osobą.

Przede wszystkim, nigdy nie powinniśmy próbować takiego kontaktu dla żartu. Jeżeli będziemy wywoływać duchy bez ważniejszego powodu, może to skutkować tym, że duch zostanie zastąpiony przez niższą osobę astralną. Niższe osoby astralne mają to do siebie, że potrafią nękać osobę wywołującą. Najczęstszymi skutkami takiego nękania jest straszenie i niepokojenie.Osoby, które są nękane, często skarżą się na osłabienie, pecha, problemy ze snem, a także depresje.

Chcąc wywoływać duchy, należy dać sobie czas, na modlitwę za zmarłych i wyciszenie się.  Dopiero po odpowiednim przygotowaniu, możemy rozpocząć seans. Do seansu warto przygotować  rekwizyty takie jak tablica ouija.

Przed samym seansem należy wykonać, krótką modlitwę i zasiąść do stołu z tablicą ouija. Wszyscy uczestnicy powinni mieć ręce położone na wskaźniku. Zaraz po wywołaniu ducha, wskaźnik powinien drgnąć. Wtedy możemy zacząć zadawać pytania duchowi. Duch będzie odpowiadał za pomocą wskaźnika. Odpowiedzi ducha powinny być notowane przez sekretarza ustanowionego przed rozpoczęciem wywoływania. Po kilku pytaniach wskaźnik przestanie się poruszać. Jest to znak, że duch nie chce już odpowiadać i seans można zakończyć. Po seansie powinniśmy podziękować duchowi za przybycie i pomodlić się. Na sam koniec należy przewietrzyć pomieszczenie, a każdy z uczestników powinien wykąpać się w osolonej wodzie. Zapobiega to przyleganiu do ciała duszków astralnych. Oczywiście jeżeli chcemy skontaktować się ze zmarłymi warto skorzystać z porady specjalisty.